Spoštovani starši in učenci.

Bliža se konec šolskega leta in kmalu bo potrebno nakupiti  delovne zvezke in potrebščine za novo šolsko leto. Novost v tem letu je ta, da papirnatih naročilnic ne bo. Gradivo boste lahko kupili v fizični trgovini ali pa ga boste naročili preko spleta.

Ministrstvo za šolstvo in šport bo v šolskem letu 2020/2021 poskrbelo za nakup delovnih zvezkov učencev 1.-3. razreda osnovne šole. Starši učencev prve triade tako poskrbite le za POTREBŠČINE.

Spodaj se nahajajo povezave do ponudnikov, kjer najdete sezname ter spletne naročilnice gradiv in potrebščin.

Učenci bodo v sredo, 17. junija 2020, prejeli soglasja oziroma obrazec za IZPOSOJO UČBENIKOV IZ UČBENIŠKEGA SKLADA. Naprošam vas, da podpisanega vrnejo v šolsko knjižnico do petka, 19. junija 2020.

Uspešen zaključek šolskega leta ter mirne priprave na novo šolsko leto!

Seznam DELOVNIH ZVEZKOV 20,21

Seznam POTREBŠČIN 20,21