Zadnji dan šole v naravi smo izpustili jutranjo telovadbo in namesto tega pospravili sobe in spakirali stvari. Po zajtrku smo se tako petošolci kot sedmošolci preizkusili v orientaciji in lokostrelstvu. Na koncu je voditelj doma razdelil najboljšim učencem prizananja. V lokostrelstvu so priznanja prejeli Domen Jakofčič, Ana Kolbezen in Klara Gašperič. V orientaciji v 7. razredu Nik Tudija, Žan Ivanič, Tadeja Hudelja in Hana Biličič. Pri petošolcih Julij Starešinič, Nejc Klobučar in Sara Vukčevič. Priznanje za najlepšo urejeno sobo sta prejeli Hana Biličič in Tadeja Hudelja. Za zelo lepo urejeno sobo Ana Kolbezen, Nika Kobetič in Klara Gašperič ter iz 5. razreda Barbara Medved, Sara Vukčevič in Sara Snedec Ivančić. Nekaj utrikov je še iz četrtkovega večera, ko smo se preizkusili v cirkuških veščinah. Ob koncu bi pohvalili prijaznost, prilagodljivost in zelo visoko strokovnost učiteljev doma CŠOD Bohinj. S tem domom in osebjem bi z veseljem še sodelovali.

Avtorja: Robert Filak, Mihaela Romšek Lovrin