OŠ VINICA OBČINSKI IN PODROČNI EKIPNI PRVAK V BADMINTONU

V torek, 11. februarja, smo se učenci in učenke OŠ Vinica udeležili področnega ekipnega tekmovanja v badmintonu, ki je potekalo na OŠ Mirna v Mirni. Po odlični igri skozi celo tekmovanje, posebej v finalu, kjer smo v razburljivi in napeti končnici 3-2 premagali domačo Mirno smo osvojili 1. mesto ter postali področni ekipni prvaki na Dolenjskem med starejšim učenci. S tem rezultatom smo se uvrstili na državno tekmovanje, ki bo 16. aprila v Medvodah. Učenci, ki so postali področni ekipni prvaki (na sliki) so Helena Peršič, Jure Hudelja, Jani Peršič, Tjaša Peršič, Matic Brozovič in Patricija Kobetič. Prav tako so v četrtek, 30. 1. 2014 postali tudi občinski prvaki. Uspeh na občinskem tekmovanju so dopolnili tudi mlajši učenci, ki si osvojili tudi 1. mesto. Zaradi velikega števila virozenih učencev se nismo mogli udeležiti področnega tekmovanja. Učenci, ki so osvojili 1. mesto so Ivona Spahić, Žiga Frankovič, Jurij Brozovič, Gal Kajin, Eva Gašperič in Ines Šneler.