V sredo, 7. 4. 2021, se je odvijal občinski del zasedanja osnovnošolskega Otroškega parlamenta. Spletnega srečanja preko Zoom-a sta se iz naše šole udeležili dve devetošolki, Hana in Nika. S svojimi sovrstniki sta debatirali o letošnji temi – Moja poklicna prihodnost. Učenci so razmišljali o njihovi poklicni poti, o vplivu Covida na le-to, o skrbeh in ciljih na tej poti ter o situaciji v Sloveniji in v svetu. Na začetku jih je pozdravil in nagovoril gospod župan, Andrej Kavšek, ter na koncu tudi odgovarjal na njihova vprašanja. Srečanje je zaključil s konstruktivno mislijo, da so (čeprav še zelo mladi) čisto sposobni sprejemati prave odločitve in da če ima človek dovolj močno motivacijo in željo in se odloča na podlagi slednjega, v življenju ni ovir.

Čestitke vsem sodelujočim in veliko sreče tudi na regijskem delu srečanja!