Spoštovani starši in učenci!

Zadnji dan pouka v šolskem letu 2016/2017 bo potekal za učence nekoliko drugače. V šolo bodo prišli kot običajno. Prvi dve šolski uri bo potekal pouk po urniku. Tretjo šolsko uro bo v telovadnici potekala slovesna podelitev pohval, priznanj in knjižnih nagrad s kulturnim programom. Obeležili bomo tudi prihajajoči Dan državnosti. Po podelitvi bo sledilo kosilo in popoldanska malica za prijavljene učence ter od 12.15 dalje razvozi domov, skladno z razporedom:

Smer Ura
Hrvaška 12.15
Hrast, Lipa 12.15
Zilje, Preloka 12.15
Učakovci, Vukovci 12.15
Perudina, Hrast, Bojanci 12.35
Damelj, Sinji Vrh, Hrib 12.25
Bojanci 12.55

Tisti starši, ki sami prihajate po otroka, pridite od 11.50 dalje.

Pred pričetkom pouka v novem šolskem letu poglejte na našo spletno stran. Na njej boste našli obvestilo o poteku prvega šolskega dne, obveščeni pa boste tudi o vseh morebitnih spremembah. Ravno tako boste na spletni strani našli podatek o razredništvih v posameznem razredu.

Učenci, brezskrbne, varne in sončne počitnice! Starši, prijeten dopust!

Nasvidenje 1. septembra 2017.