V letošnjem šolskem letu je podelitev priznanj prizadevnim bralcem Bralne značke potekala v Spominski hiši Otona Župančiča v Vinici. Gospa Anita Matkovič, kustosinja v Spominski hiši Otona Župančiča, nam je pripravila kamišibaj. Tri odlične predstave Želje belokranjskega dečka ter Belokranjsko balado Otona Župančiča in belokranjsko originalno Kako je Črnomelj dobil svoje ime. Sledile so še recitacije naših šolarjev in podelitev priznanj. V letošnjem letu je bralo več kot sto učencev, od tega kar deset devetošolcev, ki so brali vseh devet let. Na takšen dosežek smo zelo ponosni in si želimo, da bi otroci še velikokrat in radi segali po knjigah.

Iskreno se zahvaljujemo tudi gospe Aniti Matkovič in Spominski hiši Otona Župančiča za topel sprejem.