Petek, 21. december, je bil na viniški osnovni šoli zelo praznično obarvan. Ne samo da smo imeli proslavo ob dnevu samostojnosti in enotnost, prejeli smo tudi posebno priznanje iz rok predsednika Združenja borcev za vrednote NOB občine Črnomelj, gospoda Martina Skubeta, predsednika krajevne organizacije Združenja borcev za vrednote NOB, gospoda Francija Jontesa in člana pokrajinske zveze Združenja borcev za vrednote NOB Dolenjske in Bele krajine, gospoda Franca Šalija.

Učenci naše šole so pripravili nadvse pester in zanimiv novoletni program, obarvan z recitacijami, petjem, plesom  ter dramsko igro. Vzdušje je bilo čudovito in razigrano. Vsem skupaj želimo radostno in zdravo leto 2019. Srečno!