Iz kabineta župana Občine Črnomelj so nas povabili, da z učenci sodelujemo na slovesnosti ob obisku predsednika RS, Boruta Pahorja in njegove kraljeve visokosti, princa Edwarda v Gornjem Suhorju pri Vinici v torek, 14. maja 2019, ob 14. uri.

Učenci 7., 8. in 9. razreda bodo odšli v spremstvu učiteljev z avtobusom v Suhor ob 13.00 ter se vrnili nazaj na Vinico predvidoma ob 15.30. Tisti, ki prebivajo na relaciji do Vinice, bodo izstopili na avtobusnih postajališčih, ostali pa pri šoli. Prosim vas, da jih pridete iskat pred šolo, saj bodo redni šolski prevozi že odpeljali.

Vsem učencem bomo ta dan zagotovili kosilo ali popoldansko malico, v kolikor jim kosilo ne bi ustrezalo. Ravno tako bodo po koncu slovesnosti v Suhorju pogoščeni s sladico.

Hvala za sodelovanje in lepo pozdravljeni.