Učenci otroškega pevskega zbora OŠ Vinica se bodo v torek, 4. aprila 2017, udeležili 32. srečanja otroških pevskih zborov Bele krajine – ZAPOJMO PESEM, ki bo potekalo v Kulturnem domu Črnomelj ob 17. uri.

Nastopajoči učenci bodo ta dan odšli domov iz šole s prvim avtobusnim prevozom. V primeru, da bo učenec počakal v šoli, o tem obvestite razredničarko, ker bo otrok imel zagotovljeno kosilo. Prosim, da ga pravočasno pripeljete v šolo, saj je odhod na revijo s šolskega postajališča ob 14.45.

Učenci naj bodo za nastop primerno urejeni. Dogovorili smo se, da bodo zgoraj oblečeni belo, spodaj pa v modro ali črno.

Na revijo bosta učence spremljali učiteljici Sabina Povše in Manja Matić.

Nastopajoči bodo po nastopu dobili malico.

Povratek avtobusa v Vinico bo okrog 19. ure.

Po nastopu bodo učenci lahko odšli domov tudi s starši ali sorodniki, če se bodo le-ti oglasili pri odgovornih učiteljicah in jih o tem seznanili.

Spoštovani starši, stari starši, sorodniki in prijatelji, prisrčno vabljeni na revijo, kajti vaša podpora, naklonjenost in aplavz nam bodo pomagali k uspešnejšemu nastopu.

Učiteljica Robertina Ladika Migalič