Spoštovani starši, dragi šolarji.

Bliža se konec šolskega leta in kmalu bo potrebno razmišljati že o gradivu za naslednje šolsko leto. Kot ste najverjetneje zasledili že v medijih, je v letošnjem šolskem letu prišlo do sprememb Pravilnika o upravljanju učbeniških skladov. Tako, da bo ob prvem razredu država zagotovila ustrezna finančna sredstva za učno gradivo (učbenike in delovne zvezke) tudi učenkam in učencem v drugem razredu osnovne šole. Torej bo šola poskrbela za delovne zvezke prvo- in drugošolcev v šolskem letu 2019/2020.

Ostali razredi (3. – 9. R) lahko svoje naročilo delovnih zvezkov ter potrebščin opravijo pri naslednjih ponudnikih:

• DZS (poslovalnica Črnomelj, SPLETNO NAROČANJE dzs.si)
  • Kopija nova (naročilnica ali spletno naročanje kopija-nova.si)
  • Mladinska knjiga trgovina (poslovalnica Novo mesto, naročilnica ali spletno naročanje emka.si)

Vaš šolar naj pravočasno v šolsko knjižnico vrne soglasje za prejem učbenikov v učbeniškem skladu (do petka, 14. junija 2019).

Seznam delovnih zvezkov

Seznam učbenik