Ravnateljica: mag. Ines Žlogar, prof. soc. ped.
Svetovalna delavka: Tanja Matkovič, dipl. soc. del.
Računovodja in poslovni sekretar: Zdenka Kajin
Administrator: Ivanka Moravec
Knjižničarka: Barbara Stuhne Vuk

UČITELJI

Učitelj

Dopoldanska GU

Svetovalna ura za učence

BOLJAR JANJA

ČETRTEK
(7. 30 do 8. 15)

TOREK
(7. 30 do 8. 15)

STAREŠINIČ ANDREJA

ČETRTEK
(7. 30 do 8. 15)

PETEK
(7. 30 do 8. 15)

HRASTAR JASNA

SREDA
(2. šol. ura)

SREDA
(6. šol. ura)
ROMŠEK LOVRIN MIHAELA

ČETRTEK
(7. 30 do 8. 15)

SREDA
(7. 30 do 8. 15)

DRŽAJ JERNEJA

ČETRTEK
(7. 30 do 8. 15)

SREDA
(7.30 do 8.15)

MATIĆ MANJA

TOREK
(4. šol. ura)

PETEK
(7. 30 do 8. 15)

STAREŠINIČ TICIJANA

ČETRTEK
(4. šol. ura)

TOREK
(7. 30 do 8. 15)

VRTIN ANITA

TOREK
(4. šol. ura)

ČETRTEK
(6. šol. ura)

VESEL MARJETKA

PETEK
(1. šol. ura)

SREDA
(7. 30 do 8. 15)

POVŠE SABINA

PETEK
(2. šol. ura)

PETEK
(4. šol. ura)

FILAK ROBERT

PETEK
(1. šol ura)

TOREK
(7. šol. ura)

MATKOVIČ TANJA

 ČETRTEK
(1. šol. ura)

TOREK
(7. 30 do 8. 15)

LADIKA MIGALIČ ROBERTINA

 TOREK
(5. šol. ura)
  ČETRTEK
(4. šol. ura)

MIHELIČ KRISTINA

ČETRTEK
(7. 30 do 8. 15)

ČETRTEK
(5. šol. ura)

STRUGAR JASMINA

PONEDELJEK
(7. 30 do 8. 15)

 SREDA
(7. šol. ura)

STUHNE VUK BARBARA

 PETEK
(6. šol. ura)

 PETEK
(7.30 do 8.15)

MEDVEŠEK RJAVEC MATEJA

PONEDELJEK
(4. šol. ura)

PONEDELJEK
(6. šol. ura)

VERBANEC MATEJA

 ČETRTEK
(7.30 do 8.15)

ČETRTEK
(5. šol. ura)

BUTALA NUŠA

SREDA
(7.30 do 8.15)

PONEDELJEK
(7.30 do 8.15)

ŠUTEJ ZORAN

ČETRTEK
(7.30 do 8.15)

SREDA
(6. šol. ura)

 

Gostujoči učitelji so pri nas:

  • Delo računalnikarja na šoli opravlja Tina Črnič, profesorica matematike in računalništva (25 %). Pri nas je ob ponedeljkih od 7.30 do 14.00 in ob sredah med 12.00 in 14.00.
  • Specialna in rehabilitacijska pedagoginja Judita Rupnik je na naši šoli vsako sredo od 9.20 do 13.50 in ob četrtkih od 7.30 do 11.50.
  • Damjana Oblak, tiflopedagoginja, nudi pomoč našim otrokom in učencu vsako sredo med 9.30 in 11.50.
  • Profesorica likovne umetnosti Jasmina Strugar opravlja pouk pri nas vsak ponedeljek od 7.30 do 14.45 in ob sredah med 11.50 in 14.45.
  • Profesorica zgodovine in sociologije Anita Vrtin poučuje zgodovino ob torkih od 7.30 do 13.50 in ob četrtkih od 9.40 do 13.50.
  • Surdopedagoginja Helena Bartol Rus je pri nas vsak torek med 7.30 in 11.00.
  • Profesorica zgodovine in geografije Jasna Hrastar opravlja delo pri nas vsak ponedeljek od 7.30 do 13.05 in v sredo od 8.50 do 13.05.
  • Profesorica matematike in računalništva Nuša Butala je pri nas vsak ponedeljek med 7.30 in 10.10, ob sredah ves dan in ob četrtkih od 7.30 do 9.10.
  • Profesorica razrednega pouka Sabina Povše je pri nas vsak torek in sredo od 11.00 do 14.45 in ob petkih od 7.15 do 14.45.

 

OSTALI DELAVCI ŠOLE – TEHNIČNI DELAVCI

  • Zdenka KAJIN – računovodja in poslovni sekretar
  • Zoran SEME – kuhar
  • Mateja ŽAGAR – kuharica
  • Ivanka BLATNIK – kuharica (na bolniški, nadomešča jo Andrej ŽALEC)
  • Dušan ŠPEHAR – hišnik
  • Kristina ŠPEHAR – čistilka
  • Ivanka MORAVEC – administrator, čistilka
  • Marija MIROSLAVIČ – čistilka
  • Marica ŽEPUHAR – čistilka (na bolniški, nadomešča jo Irmica TOMAŠIČ)