V sredo, 8.11.2017, je na OŠ Mirna potekalo posamično prvenstvo v badmintonu. Učenci naše šole so odlično igrali, saj so se prav vsi uvrstili v izločilne boje. Luka Šneler je pri mlajših dečkih zmagal v vseh šestih dvobojih, osvojil zlato medaljo in tako postal področni prvak. Uspeh je v isti kategoriji s tretjim mestom in bronasto medaljo dopolnil Klemen Peršič. Nejc Frankovič je zasedel 9.- 16. mesto in Gal Kavšek 17.- 25. mesto. Nika Mravinec je pri starejših deklicah osvojila odlično 4. mesto. V isti kategoriji sta Ajša Kavšek in Urška Hudak osvojili 9.- 16. mesto. Ana Kolbezen je pri mlajših deklicah osvojila 5.- 8. mesto. Tadeja Hudelja je osvojila 9.- 16. mesto in Nika Kobetič 17.- 24. mesto. Pri starejših dečkih je Žan Mravinec osvojil 9.- 16. mesto, Vito Stegne in Vid Hudak pa 17.- 28. mesto. V vseh štirih kategorijah je tekmovalo kar 150 učencev.