Spoštovani starši in učenci!

Zadnji dan pouka v šolskem letu 2018/2019 bo potekal za učence nekoliko drugače. V šolo bodo prišli kot običajno. Prvi dve šolski uri bo potekal pouk po urniku, 3. in delno 4. šolsko uro bo v telovadnici slovesna podelitev pohval, priznanj in knjižnih nagrad s kulturnim programom. Obeležili bomo tudi prihajajoči dan državnosti. Peto šolsko uro bodo imeli učenci razredno uro z razrednikom, na kateri bodo prejeli spričevala. Šolski dan bomo zaključili ob 12.40. Kosila in popoldanske malice ne bo, ravno tako tega dne ne bosta delovala oddelek podaljšanega bivanja in varstva. Razvozi domov bodo potekali skladno z razporedom od 12.40 dalje:

Smer Ura
Hrvaška 13.15
Hrast, Lipa 13.15
Zilje, Preloka 12.45
Učakovci, Vukovci 12.45
Perudina, Hrast 12.40
Damelj, Sinji Vrh, Hrib 13.00
Bojanci 13.00

Tisti starši, ki sami prihajate po otroka, pridite ob 12.40 oziroma po zaključku 5. šolske ure.

Pred pričetkom pouka v novem šolskem letu poglejte na našo spletno stran. Na njej boste našli obvestilo o poteku prvega šolskega dne. Obveščeni boste tudi o vseh morebitnih spremembah. Ravno tako boste na spletni strani našli podatek o razredništvih v posameznem razredu.

Učenci, brezskrbne, varne in sončne počitnice! Starši, prijeten dopust!

Nasvidenje v ponedeljek, 2. septembra 2019.

mag. Ines Žlogar, prof. soc. ped.