OŠ VINICA PONOVNO PODROČNI EKIPNI PRVAK V BADMINTONU

V sredo, 4. marca, so se starejši učenci iz 9. razreda Jure Hudelja, Mitja Frankovič, Tea Peršič in Andreja Štravs ter iz 8. razreda Žiga Frankovič in Ivona Spahić udeležili področnega ekipnega tekmovanja v badmintonu, ki je potekalo na OŠ Mirna v Mirni. V skupini so s 3:2 premagali OŠ Drsko in OŠ Center iz Novega mesta. V polfinalu so s 3:2 premagali OŠ Šmihel iz Novega mesta in se uvrstili v finale, kjer so gladko s 3:0 še enkrat premagali OŠ Center. Tako smo ponovno postali področni prvaki in se uvrstili na državno tekmovanje, ki bo v mesecu aprilu v Medvodah, kjer smo lani postali državni prvaki in bomo letos branili 1. mesto.

Čestitke učencem na zasluženem 1. mestu.

Že v torek, 10. marca, bo učenec 9. razreda Jure Hudelja na državnem posamičnem prvenstvu v badmintonu v Murski Soboti branil lansko 1. mesto in državni naslov. Srečno.