Pred nami je še tretja delovna sobota, določena s strani ministrstva in opredeljena v šolskem koledarju.  V soboto, 11. 5. 2019, bomo nadomestili prosti 3. 5. 2019. Učenci bodo imeli pouk po petkovem urniku (1. do 5. razred), učenci od 6. do 9. razreda pa športni dan – športne igre na šolskem igrišču, v primeru lepega vremena.

Prevozi učencev v šolo bodo potekali po ustaljenem voznem redu, odhodi domov pa skladno s spodnjo časovnico. Tega dne bodo učenci v šoli dobili malico, kosila in popoldanske malice pa ne bo. Oddelek podaljšanega bivanja bo deloval le do 12.40. Tisti, ki sami prihajate po svojega otroka, pridite ob 12.40, oziroma skladno s koncem zadnje ure pouka za posamezen razred. Za varstvo otrok bomo poskrbeli do organiziranih prevozov domov (do 13.00).

ČASOVNICA ODHODOV DOMOV:

• ob 12.30 (šolski kombi za smer Bojanci),
  • ob 12.45 (šolski kombi za smer Perudina in Hrast, avtobus za smer Vukovci, Preloka in Hrast, Lipa),
  • ob 12.55 (smer Hrib),
  • ob 13.00 (šolski kombi za smer Hrvaška).

Učenci, pričakujemo vas v čim večjem številu.

Lepo pozdravljeni