Ravnateljica: mag. Ines Žlogar, prof. soc. ped.
Svetovalna delavka: Tanja Matkovič, dipl. soc. del.
Knjižničarka: Barbara Stuhne Vuk

UČITELJI

Učitelj

Dopoldanska GU

Svetovalna ura za učence

BOLJAR JANJA

ČETRTEK
(7.30 do 8.15)

ČETRTEK, 5. šol. ura

STAREŠINIČ ANDREJA

ČETRTEK
(7.30 do 8.15)

PETEK
(7.30 do 8.15)

HRASTAR JASNA

SREDA, 3. šol. ura

SREDA
(7.30 do 8.15)
ROMŠEK LOVRIN MIHAELA

ČETRTEK
(7.30 do 8.15)

TOREK, 5. šol. ura

DRŽAJ JERNEJA

ČETRTEK, 4. šol. ura

PETEK
(7.30 do 8.15)

MATIĆ MANJA

PETEK, 4. šol. ura

ČETRTEK
(7.30 do 8.15)

STAREŠINIČ TICIJANA

ČETRTEK, 3. šol. ura

TOREK
(7.30 do 8.15)

VRTIN ANITA

ČETRTEK, 2. šol. ura

TOREK
(7.30 do 8.15)

VESEL MARJETKA

ČETRTEK, 1. šol. ura

ČETRTEK
(7.30 do 8.15)

VERBANEC MATEJA

ČETRTEK, 1. šol. ura

TOREK, 1. šol. ura

FILAK ROBERT

PONEDELJEK, 4. šol. ura

TOREK, 4. šol. ura

MATKOVIČ TANJA

 SREDA
(7.30 do 8.15)

ČETRTEK
(7. 30 do 8. 15)

LADIKA MIGALIČ ROBERTINA

 ČETRTEK, 2. šol. ura   TOREK, 3. šol. ura

MIHELIČ KRISTINA

ČETRTEK
(7.30 do 8.15)

TOREK, 5. šol. ura

STRUGAR JASMINA

PONEDELJEK, 5. šol. ura

 PONEDELJEK, 3. šol. ura

STUHNE VUK BARBARA

 PONEDELJEK, 3. šol. ura

 PETEK
(7.30 do 8.15)

MEDVEŠEK RJAVEC MATEJA

PONEDELJEK, 3. šol. ura

ČETRTEK
(7.30 do 8.15)

PIPAN MOJCA

 ČETRTEK
(7.30 do 8.15)

ČETRTEK, 2. šol. ura

GRDEŠIČ SIMONA

PONEDELJEK, 5. šol. ura

PETEK, 5. šol. ura

Gostujoči učitelji so pri nas:

  • Delo računalnikarja na šoli opravlja Rok MIKŠIČ. Pri nas je vsak dan med 7.00 in 11.00.
  • Specialna in rehabilitacijska pedagoginja Nina BAHOR je na naši šoli vsak ponedeljek in sredo med 8. in 12.00.
  • Damjana OBLAK, tiflopedagoginja, nudi pomoč našim učencem vsako sredo med 10.15 in 12.40.
  • Profesorica likovne umetnosti Jasmina STRUGAR opravlja pouk pri nas vsak ponedeljek od 8.00 do 14.50 in ob sredah od 7.00 do 10.30.
  • Profesorica zgodovine in sociologije Anita VRTIN poučuje zgodovino ob torkih od 7.30 do 13.00 in ob četrtkih od 9.20 do 13.30.
  • Surdopedagoginja Helena BARTOL RUS je pri nas vsak torek med 9.25 in 11.50.
  • Profesorica zgodovine in geografije Jasna HRASTAR opravlja delo pri nas vsak ponedeljek in sredo od 7.30 do 13.05.
  • Delo v oddelku podaljšanega bivanja in varstva vodi Simona GRDEŠIČ vsak dan med 11.50 in 14.45, oziroma 15.15.
  • Socialna pedagoginja Jana VRANEŠIČ nudi dodatno strokovno pomoč učencu ob ponedeljkih in četrtkih od 13.05 do 13.50.

OSTALI DELAVCI ŠOLE – TEHNIČNI DELAVCI

  • Zdenka KAJIN – računovodja VI in tajnik VIZ VI
  • Zoran SEME – kuhar
  • Mateja ŽAGAR – kuharica
  • Tjaša MOVERN – kuharica
  • Dušan ŠPEHAR – hišnik
  • Kristina ŠPEHAR – čistilka
  • Ivanka MORAVEC – administrator, čistilka
  • Marija MIROSLAVIČ – čistilka
  • Marica ŽEPUHAR – čistilka
  • Irmica TOMAŠIČ – čistilka
Dostopnost